KLIMATYZACJA

 

 

Klimatyzacja-montaż klimatyzacji w sklepach,biurach

 

KLIMATYZACJA

Serwis Klimatyzacji Wrocław mieści się we Wrocławiu, jednak swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski. Klimatyzacja Wrocław zajmuje się między innymi montażem urządzeń klimatyzacyjnych, a dodatkowo oferujemy kompleksowe usługi serwisowe klimatyzatorów, w skład których wchodzą między innymi czyszczenie filtrów klimatyzatora, pomiar sprawności elektrycznej klimatyzatora, sprawdzenie zabezpieczeń oraz całodobowe udzielanie porad dotyczacych obsługi klimatyzacji. Warto skorzystać z  usług klimatyzacja Wrocław, gdyż świadczone są one na najwyższym poziomie. Dla firmy klimatyzacja Wrocław najważniejsza jest wysoka jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz pełne zadowolenie klienta.


 • Tania klimatyzacja -zysk czy strata?

  KLIMATYZACJA

  Klimatyzacja Wrocław zauważa że często klienci zwracają uwagę na tańsze urządzenia będące w sprzedaży, więc dlaczego mają montować prawie dwa razy droższe. Klimatyzacja Wrocław tłumaczy różnica jest jedna lecz znacząca - TRWAŁOŚĆ. Niska cena pociąga za sobą oszczędności na materiałach z których są wykonane klimatyzatory, co powoduje w późniejszym czasie częste awarie (rozszczelnienia układu,uszkodzenia łożysk). Naprawy takich urządzeń prawie zawsze są nieopłacalne, więc i tak jesteśmy zmuszeni do zakupu nowej markowej klimatyzacji. Musimy pamiętać że zakup tańszych urządzeń to tylko pozorna oszczędność.

 • Uzupełnianie czynnika chłodniczego (R410a,R407c,R22) w klimatyzacji

  KLIMATYZACJA

  Skuteczność klimatyzacji zależy w głównej mierze od ilości czynnika chłodniczego, czyli gazu R22(wycofany z obiegu-istnieją drogie zamienniki),R407c,R410a, którym napełniony jest układ. Klimatyzacja nie będzie prawidłowo pracować jeśli czynnika chłodniczego bę­dzie za mało lub za dużo. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku może dojść do uszkodzenia sprężarki. Średnio zakłada się że w ciągu roku ubywa około 10 do 15 proc. czynnika.

 • Klimatyzacja Wrocław

  KLIMATYZACJA


  Dla naszej firmy najważniejsza jest klimatyzacja oraz wszelkie zagadnienia z nią powiązane. Klimatyzacja bowiem to w dzisiejszych czasach nieodłączny element w życiu wielu ludzi. W nowoczesnych biurowcach o przeszklonych ścianach klimatyzacja jest niezastąpiona. W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest klimatyzacja dlatego staramy się aby nasza oferta zawierała tylko najlepsze urządzenia klimatyzacyjne. Pogoda w ostatnim czasie jest nieprzewidywalna, z tego też względu wielu ludzi decyduje się na założenie klimatyzacji we własnych domach. Klimatyzacja Wrocław staje się więc coraz modniejsza i coraz większa liczba społeczeństwa zauważa jej atuty.

 • Nabijanie klimatyzacji

  KLIMATYZACJA

  Termin ten używamy tylko w przypadku  napełniania PUSTEGO układu  chłodniczego.Kiedy to ma miejsce? Przeważnie po remoncie kapitalnym klimatyzacji. Mówimy tutaj zarówno  o klimatyzacji samochodowej jak i domowej (stacjonarnej i przenośnej). Podczas remontu musimy odzyskać czynnik(stacją do odzysku) z klimatyzacji,następnie wymienić uszkodzone części i przystąpić do   Nabijania Klimatyzacji zgodnie  z zaleceniami producenta. Informacje na temat  jaki gaz (czynnik chłodniczy) i w jakiej ilości ma być użyty znajdziemy na tabliczce znamionowej lub w dokumentacji technicznej.

  W innym przypadku mówimy o uzupełnianiu czynnika , przeglądzie okresowym klimatyzacji, przeglądzie gwarancyjnym.

  Termin NABIJANIE KLIMATYZACJI potocznie jest uzywany przez kierowców. Ale  wszyscy musimy sobie zdawać sprawę z tego że czynność ta wiąże się z REMONTEM  wymianą uszczelek i sprawdzeniem szczelności.

 • Naprawa i serwis klimatyzacji

  KLIMATYZACJA

  Naprawiamy uszkodzone przewody klimatyzacji, wymieniamy skraplacze, osuszacze, spręzarki, spawamy. 

  Pracujemy na profesjonalnym, nowym sprzęcie.

 • Naprawa klimatyzacji typu Split

  KLIMATYZACJA

  Priorytetowe jest dla nas ciągłe podwyższanie jakości wykonywanych prze nas wysoko specjalistycznych usług, jak również współpraca z liderami światowymi w poszczególnych segmentach rynku. Pracujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam osiągać satysfakcje w realizacji zadań

 • Naprawa klimatyzacji we Wrocławiu

  KLIMATYZACJA

  Serwis klimatyzacji to nie tylko dbałość o zakupiony sprzęt do klimatyzowania pomieszczeń. Właściwy serwis klimatyzacji obejmuje równiez dbałosć o własne zdrowie . Regularnie przeprowadzany serwis klimatyzacji daje Ci pewność,
  że oddychasz zdrowym powietrzem każdego dnia. Pozwala ograniczać zawartość zarazków, kurzu oraz alergenów w nawiewanym powietrzu. Zmniejsza także ryzyko awarii związanych z długotrwałą pracą.

 • Przegląd okresowy klimatyzacji

  KLIMATYZACJA

  Układ klimatyzacji może w wyniku naturalnego parowania utracić w ciągu roku do 15% czynnika, co prowadzi do obniżenia wydajności klimatyzacji. Aby zagwarantować maksymalną wydajność i bezawaryjność układu, powinno się corocznie przeprowadzać przeglądy klimatyzacji.

 • View all | Pages: 1 2 Next »